NIFTY PRO to nieinwazyjne oraz całkowicie bezpieczne dla dziecka i matki, przesiewowe badanie prenatalne. Jest to praktycznie jedyny dostępny na rynku test z ubezpieczeniem wyniku. Polega on na pobraniu próbki krwi matki dziecka oraz zbadaniu bezkomórkowego płodowego DNA dla płodowych uwarunkowań chromosomowych.

Kto i kiedy powinien wykonać badanie Nifty Pro?

Test NIFTY PRO może wykonać każda kobieta będąca w ciąży, która chce poznać genetyczne uwarunkowania swojego potomstwa nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania tego badania. Wykonanie testu Nifty Pro zaleca się wykonywać między 12 a 24 tygodnia ciąży. Badanie NIFTY PRO cechuje się ogromna dokładnością – ponad 99%, ale również najniższym wskaźnikiem wyników fałszywie dodatnich (<0,05%).

Gdzie wykonać Nifty Pro?

Test NIFTY pro można zrobić w ponad 200 autoryzowanych placówkach w całej Polsce. Można go również wykonać w domu. Wystarczy, że skontaktujemy się z wybraną placówką i umówimy dogodny termin wizyty. Pielęgniarka przyjedzie do domu i pobierze krew do badania.
Jeżeli chcecie wykonać to nieinwazyjne badanie, jakim jest test Nifty, to zapoznajcie się z ofertą na – gdzie zrobić Nifty Pro.

Kategorie: Blog