Badania genetyczne wykonywane w ciąży cieszą się coraz większą popularnością. Liczba kobiet, które decydują się na ich wykonanie sukcesywnie rośnie. Do badań naprawdę bezpiecznych, którym można poddać się bez żadnych obaw o zdrowie i życie zarówno dziecka, jak i własne jest badanie Nifty.

Wiele kobiet zadaje obecnie pytanie gdzie zrobić Nifty. Okazuje się, że oferuje je coraz więcej przychodni działających w dużych miastach.

Test Nifty jest badaniem w pełni bezpiecznym. Oznacza to, że badanie to nie wywołuje żadnych efektów ubocznych. Nie ma ryzyka poronienia czy najmniejszego chociażby uszkodzenia płodu. Do wykonania testu niezbędna jest wyłącznie próbka krwi żylnej, którą pobiera się od kobiety. Wiele przyszłych mam pyta, czy na badanie trzeba przyjść na czczo. Warto wyraźnie podkreślić, że nie jest to wymagane.

Test Nifty jest badaniem, które wykrywa między innymi zespół Downa, a także zespół Patau. Ten ostatni zaliczany jest do tak zwanych wad letalnych płodu. Dzieci z tym zespołem na ogół nie przychodzą na świat.